Çanakkale Gelibolu’dan Villa Alma Fırsatları

Çanakkale Gelibolu’dan Villa Alma Fırsatları

Çanakkale Gelibolu’dan Villa Alma Fırsatları

Gelibolu’dan villa alma fırsatlarını kaçırmayın. Çanakkale’nin önde gelen firmaları arasında olan Karel İnşaat, Gelibolu’da gerçekleştirdiği projesi ile sizlere avantajlı şekilde villa alma fırsatı sunuyor.

Gelibolu Projesinin Avantajları

34 yıllık deneyimi olan firma tarafından yürütülen proje, Gelibolu’da satılık villa arayışlarınızı sonlandırıyor. Güvenliğin ve konforun bir arada sunulduğu villalarda, rahatlıkla konaklama ihtiyacınızı gidereceksiniz.

Lokasyon;

Gelibolu’da gerçekleştirilen proje lokasyon olarak oldukça avantajlı. Saros Körfezi’nin koylarından olan Güneyli’de konumlandırılmıştır. Ailelerin huzurlu şekilde yaşayabileceği yaz kış ayrı güzelliği olan villalar, sahip olduğu özel konumu ile kaçırmamanız gereken fırsatlar sunuyor.

Güvenlik;

İnşaat mühendislerinin ve mimarların kusursuz çalışmaları ile villalarının güvenliği en iyi şekilde sağlanmıştır. Güvenlik konusunda herhangi bir tedirginlik duymadan, Gelibolu’da satılık villa seçiminizi yapabilirsiniz.

Konfor;

Geniş bir alana yayılmış olan 1. etap 10 2. etap 24 adet villa ile proje tamamlanacaktır. 2018 yılında başlanan inşaatta, 1.etap bu yılın sonunda teslim edilecektir. Açık otopark, ısı pompalı ısınma sistemi, klima, yüzme havuzu, güvenlik sistemi ile konforunuz en iyi şekilde sağlanmıştır.

Mimari Tasarım;

Villaların tasarımı, modern mimariye uygun şekilde düzenlenmiştir. İşlevsel özelliklerin ortaya çıkarılması ile rahat şekilde konaklayabileceğiniz villalar projelendirilmiştir. Dilerseniz bizleri iletişim numaralarımızdan hemen arayıp villaları yakından inceleme fırsatını kaçırmadan, Çanakkale Gelibolu’dan ev alma şansınızı değerlendirebilirsiniz.

Proje Detayları

Çanakkale Gelibolu lokasyonunda gerçekleştirilen proje, bu alanda başarısını kanıtlamış olan Karal İnşaat tarafından gerçekleştiriliyor. Karel İnşaat tüm projelerini titizlikle gerçekleştirdiğinden; detaylı bilgilendirmenin sonunda güvenli şekilde satın alma işlemlerini başlatabilirsiniz.

Sürdürülen projelerde ilk etapta aileler, güvenlik ve huzuru bir arada bulma avantajını elde ediyor. Çanakkale Gelibolu villa projesinde hem özgünlüğe hem de estetik işlevselliğe erişeceksiniz. Temel faaliyet alanı inşaat olan firma, Gelibolu’nun havasını eşsiz şekilde soluyacağınız villalar ile hizmet veriyor. Satın alma işlemlerinde sunulan avantajlar sayesinde, proje ile sunulan ayrıcalıklara ulaşabilirsiniz.

Online olarak zemin kat ve birinci kat planlarını inceleyebilir, projenin detaylandırılması açısından çizimlere bakabilir, 159.20 metrekarelik net alan üzerine yapılmış olan villaları inceleyebilirsiniz. Zemin kat içinde antre 11.95 metrekarelik bir alana konumlandırılmıştır. Salon ise 32.90 metrekaredir. 12.00 metrekarelik bir alan ise zemin kattaki mutfaktır. Merdiven, depo ve teras için ayrıca alanlar belirlenmiştir.

Birinci kat projesinde ise hol 6.10 metrekarelik yer kaplıyor. 2 adet yatak odasının toplam alanı 20 metre karenin üstündedir. Ebeveyn yatak odası ise 18.15 metrekaredir. Ebeveyn banyo, artı banyo, çamaşır odası, balkon ve pergola teras bulunuyor.

Proje hakkında detaylı bilgi almak ve inceleme yapmak için Güneyli Villa Garden sitesini ziyaret edebilirsiniz. Projenin konumlandırıldığı alan hakkında sunulan bilgiler, villaların iç ve dış cephesi hakkında bilgiler alabilirsiniz. Ödeme ve diğer hususlar hakkında bilgi almak için ise verilmiş olan iletişim numaraları üzerinden anında bağlantı kurabilirsiniz.

error: Content is protected !!