Çanakkale İnşaat Firmaları

Çanakkale İnşaat Firmaları

Çanakkale İnşaat Firmaları

Çanakkale’de faaliyet gösteren pek çok inşaat firması içinden Karel Yapı parlayan yıldızı ile kendisini göstermektedir. Günümüzde gittikçe popüler olan markalı konut projeleri halk tarafından da yoğun ilgi ile karşılanmaktadır. Denize kıyısı olan Çanakkale ise bu projeler için en avantajlı illerden birisidir. Deniz manzaralı, lüks bir site içerisinde ve modern dairelerden oluşan pek çok proje günden güne yükselmektedir. İşte bu projeler içerisinde Karel Yapı tarafından inşa edilen projeler de hızla yükselmekte ve satışı gerçekleşmektedir.

30 yılı aşkın deneyimi ile Karel Yapı Çanakkale inşaat firmaları içinde öncü bir konuma sahiptir. Şu anda şirket tarafından devam eden ve satışa açılan Pera 17, Villa Garden ve Egepark projeleri çok yakın zamanda sahiplerine teslim edilerek, oturuma hazır olacaktır.

Pera 17 

PERA17 karel yapı

Çanakkale’nin Bursa çıkışı son zamanlarda konut yatırımları için çokça tercih edilen, değerli bir bölgedir. Karel yapı tarafından burada Haziran 2017’de yapımına başlanan Pera 17 projesi tüm hızıyla devam etmektedir. Proje Mayıs 2018’de oturuma hazır bir şekilde sahiplerine teslim edilecektir. Yapım aşamasında olan projede 1+1 ve 2+1 lüks daireler sahiplerini beklemektedir.

Çanakkale’nin temiz havası ve yemyeşil doğası arasında yükselen proje, konut sahiplerine yeni bir yaşam alanı sunmaktadır. Siz de buradan konut sahibi olmak isterseniz fırsatları kaçırmamak için acele edin ve hemen iletişime geçin.

Egepark

Eşsiz doğası, manevi havası, tarihi dokusu, yeşilliği ve denizi ile gözde şehirlerden olan Çanakkale en yaşanılabilir kentler arasında yer alıyor. Bu kadar özelliği bir arada yaşamak isteyenler için Karel İnşaat yeni projeleri ile yoluna devam ediyor.

İki blok ve ticari alanlardan oluşan Egepark projesi Çanakkale’de yükselen modern ve lüks projelerden birisi. Çanakkale merkezde yer alan proje, imkanları ile herkesi cezp ediyor. Konum itibariyle hem iskeleye hem de üniversiteye oldukça yakın olacaksınız. Bölgede yapılan projelerin en büyüğü! Toplamda bin konut ve işyerinin olacağı projede 1+1 ve 2+1 daireler yer alacaktır.  Zemin katları ise tamamen işyeri olacaktır.

Villa Garden

villa garden

Güzelyalı’da doğanın içinde bir yaşam arzulayanlar için fırsat ayağınıza geldi. Hayata geçirilen bu eşsiz proje şehrin kalabalığı, gürültüsü, samimiyetsiz komşuluk ilişkilerinden uzaklaşmak isteyenler için oldukça ideal. Çünkü Villa Garden projesinde sadece sınırlı sayıda villa yer alıyor. Yaz kış rahatlıkla konaklayabileceğiniz bu lüks villalar ve bulunduğu site sınırlı sayıda aileye ev sahipliği yapacağı için oldukça da nezih bir yaşam alanı sunuyor.

error: Content is protected !!