Çanakkale Konut Projeleri’ne Ege Park Damgasını Vurdu!

Çanakkale Konut Projeleri’ne Ege Park Damgasını Vurdu!

Emlak Endeksi verilerine göre konut projelerinde Çanakkale ilimiz en çok kazandıran 10 il arasında 3.sırada bulunuyor. Karel İnşaat ise Ege Park ve Pera17 projeleriyle  Çanakkale’nin yemyeşil doğası, temiz havası, tarihi ve doğal güzellikleriyle Ege konseptini Ege Park Çanakkale’de buluşturuyor.

Çanakkale merkezde, yeni ve modern şehircilik anlayışıyla ayrılmış yeni konut alanının tam ortasında yer almaktadır. Bursa yönünden şehre girişte Kordon’a ve iskeleye 2 km. ve 5 dakika mesafede olduğu gibi, şehrin İzmir yönündeki Kepez, 18 Mart Üniversitesi, Üniversite Tıp Fakültesi, Devlet Hastanesi ve AVM’lere birkaç dakika mesafede olan Ege Park’ta satışlar tüm hızıyla devam ediyor.

Zeminde iş yerlerinin oluşu ise Ege Park Konutları’nı bir alışveriş sahası ve hareketlilik merkezi haline getiriyor.

8 ayrı tip 1+1 ile 5 ayrı tip 2+1’den oluşan geniş seçenekleri ile mutlaka sizin beğenilerinize cevap verecektir. Aracınızı kapalı ve açık otoparklarınızdan birine koyacak, tam donanımlı Fitness Center’da sporunuzu yapacak, çocuk bahçesinde çocuğunuzla birlikte vakit geçirecek, sosyal ve yeşil alanlarda dinlenecek, alışveriş alanlarında tüm ihtiyaçlarınızı bulabilecek, ferah ve aydınlık evlerinizde huzur bulacaksınız.

Ege Park Projesi’nde yerinizi almak için satış ofisimizin iletişim numarası  0286 263 10 04 üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

error: Content is protected !!