Çanakkale Satılık Daireler

Çanakkale Satılık Daireler

Çanakkale Satılık Daireler

 

Güzide ve tarihi şehirlerimizden olan Çanakkale’den ev satın almak isteyenler için en lüks ve kaliteli Çanakkale satılık daire seçeneklerini sizlere sunmaktayız. Bu kapsamda son model teknolojiler ile inşa edilen Egepark konutlarını sizlere aktarmak istiyoruz. Gerek bulunduğu konum gerekse de mimari yapısıyla görenleri büyüleyen bu konutlara sizler de cazip fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

Merkezi Konum

Egepark konutlarının konumu son derece merkezidir. Hastane, AVM gibi ihtiyaç duyulan en hayati yerlere de yakınlığı ile görenleri mest etmektedir. Çanakkale’nin merkezinde yer alan bu konutlarda yaşamanız durumunda acil ihtiyaçlarınız için çok fazla uzağa gitmenize gerek kalmayacaktır.

Farklı Konut Seçenekleri

egepark çanakkale

Egepark konutları içerisinde 1+1 ve 2+1 gibi birçok farklı konut seçeneği sizleri beklemektedir. Böylelikle ihtiyacınıza göre farklı genişliklerde daireleri kolaylıkla bulabilirsiniz. Karel yapı tarafından inşa edilen bu konutların depreme karşı da son derece dayanıklı olduğunu ifade etmemiz gerekir. Uluslararası alanda kullanılan tüm özel teknikler kullanılarak zemin sağlamlaştırılmıştır. Bu sayede en şiddetli depremlerde dahi herhangi bir zarar görmesi söz konusu olmayacaktır.

Yaşam Alanları

Egepark konutlarının sadece konutlardan ibaret olmadığını da ifade etmek isteriz. Zira bu konutlar içerisinde fitness salonları, çocuk oyun alanları, yeşil alanlar, alışveriş mağazaları ve otopark gibi hayatınızı daha çok kolaylaştıracak ve renklendirecek tüm hususlar bu konutlarda yer almaktadır. Sevdiklerinizle dolu dolu geçirebileceğiniz bir yaşam alanı için sizleri de sitemizden konutlarımızı incelemeye davet ediyoruz. Böylelikle mutluluğun kaynağını bulacak ve sizler de hayallerinizi süsleyen dairelere kavuşabileceksiniz.

Uygun Ödeme Seçenekleri

Adeta kira öder gibi sahip olabileceğiniz bu konutlar için sizleri de deneyimli personellerimiz ile görüşmeye davet ediyoruz. Cebinizi zorlamayacak ödeme seçenekleri sayesinde sizlerin de bu evlere sahip olabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Ayrıca kaliteli ve lüks bir yaşam için gerekli her şeyin düşünüldüğü bu yaşam kompleksinde sizler ve çocuklarınız en iyi şekilde yaşamınızı sürdürebileceksiniz.

İşte tüm bu fırsatları kaçırmamak adına sizler de sitemizden konutları ve projeyi yakından inceleyebilir ve fikir sahibi olabilirsiniz. Alanında son derece tecrübeli ve başarılı olan Karel Yapı sayesinde sizler de en lüks konutlarda yaşama imkanını elde edebileceksiniz. Çanakkale Egepark yaşam alanı için daha da vakit kaybetmeden personellerimiz ile iletişime geçmenizi bekliyoruz.

 

error: Content is protected !!