Çanakkale Satılık Villalar

Çanakkale Satılık Villalar

Çanakkale Satılık Villalar

Huzurlu ve konforlu bir yaşam sürmek için Çanakkale satılık villa arayanlara Villa Garden projesi hakkında bilgi vermek istiyoruz. Çanakkale ilimiz sahip olduğu tarihi ve doğa güzellikleriyle her geçen gün ilgileri üzerine toplamaya devam etmektedir. Özellikle Çanakkale köprüsünün de inşa edilecek olmasıyla birlikte Çanakkale adeta çağ atlayacaktır. Gerek şehir hayatının lüksünü gerekse de kır hayatın huzurunu bulabileceğiniz bir yer arayışı içerisinde iseniz işte bu projeyi incelemenizi sizlere tavsiye ederiz.

Doğal Mimari Yapısı

Çanakkale Villa Garden projesinde 16 villa bulunmaktadır. Tüm donatıları ile ideal bir yaşam alanı şeklinde tasarlanan bu villaların etrafı yeşilliklerle çevrilidir. Bu sayede insanların huzur bulacakları bir ortamın oluşturulduğunu ifade etmek gerekir. Ayrıca 2 katlı şekilde inşa edilmiş son derece konforlu villalar da doğa ile bir hayli uyum sağlamış durumdadır.

Geniş Kullanım Alanı

2+1 ve 3+1 olarak tasarlanan bu villaların her tipinde geniş kullanım alanları sunulmaktadır. Bu sayede kalabalık aileler için ya da sürekli misafir kabul eden aileler için de bir hayli avantajlı olduğunu ifade etmemiz gerekir. Villa içerisinde son derece konforlu bir şekilde yaşamınızı idame ettirebilecek olmanız da en önemli avantajlar arasında sayılmaktadır.

Güvenlikli Villalar

Çanakkale Villa Garden projesi sadece konfora değil güvenliğe de önem vermektedir. Bu kapsamda villaların etrafı duvarlarla çevrilmiş ve güvenli kameraları ile donatılmıştır. Bu sayede herhangi bir güvenlik tehdidinin oluşması söz konusu olmayacaktır. Bu da kendiniz ve sevdikleriniz için güven verici bir ortam anlamına gelecektir.

Kaliteli Malzeme ve İşçilik Kullanımı

Villa Garden projesinde kullanılan malzemelerin ve işçiliğin son derece kaliteli olduğunu ifade etmemiz gerekir. Öyle ki kullanılan her bir malzemede 1.sınıf ürünler tercih edilmiştir. Bu da villaların kısa süreli kullanım için değil uzun vadeli kullanım için tasarlandıklarını gözler önüne sermektedir. Ayrıca villaların mimari yapısı da bu kaliteli malzemeleri fonksiyonel bir şekilde kullanabilmenize olanak tanımaktadır.

Karel İnşaat tarafından imar yönetmeliğine uygun şekilde inşa edilen bu villalarımız olası bir depreme karşı da  maksimum korunaklıdır. Zira deprem bölgesinde yer alan ülkemizde bu durum bir hayli önemlidir. Sizler de güvenli ve konforlu bir yaşama adım atmak istiyorsanız sitemizde yer alan iletişim numaralarından bizlere ulaşabilirsiniz. Personellerimiz sizlere en doğru ve ayrıntılı bilgileri vereceklerdir.

error: Content is protected !!