Çanakkale Sizi Bekliyor

Çanakkale Sizi Bekliyor

Çanakkale Sizi Bekliyor

 

Gelibolu satılık villa ve evlerin çok fazla olduğu bir şehrimiz. Özellikle Gelibolu hem tarihi dokusu, hem de doğal güzellikleri ile görenleri büyülüyor. Sakin, huzurlu ve yılın her mevsimi ferah olan bu şehirde ev satın almak kendinizi ödüllendirmek olacaktır. Altın güneşi, yemyeşil koruları ve tertemiz denizi ile yazlık anlayışına kışın da kullanabileceğiniz bir villa getiriyor.

Gelibolu satılık villa ve evlerin olduğu bir şehir olsa da seçici davranmakta fayda var. Çünkü alacağınız evin metrekaresi ve konumu ilerisi için de iyi bir yatırım olacaktır. Bizler yüzme havuzu ve güvenlik sistemleri konusunda son teknolojinin kullanıldığı, otopark ve klima gibi avantajların düşünüldüğü, estetik ve konforlu yapısı ile sizlere bir yaşam alanı sunulduğu villaları çok uygun rakamlara satışa çıkarıyoruz.

Huzurlu Bir Yaşam İçin

Geliboluda satılık villa almak isteyenlerin ilk düşündükleri her zaman çevredir. Guneyli Villa Garden Evleri yaklaşık 187 metrekare toplam brüt alanı ile sizlere ferah ve konforlu yaşam alanları sunuyor. Gelibolu’nun yemyeşil doğası ile iç içe bir yaşam sürebileceğiniz bu villaların bulunduğu nokta, site yaşamının sürdürülmesi için modern olarak dizayn edilmiştir.

Yaşam alanı dendiğinde konforun yanında bir parça da deniz muhakkak istenir. Şehrin gürültüsünden uzak, huzur ve güvenin bulunduğu bu villa sitelerimiz denize yalnızca yürüme mesafesinde. Gelibolu’nun muhteşem koyları, bin bir tonu ve güzelliği ile sizleri bekliyor. Güneşin doğuşunu ve batışını evinizin penceresinden izleyebilir, bu eşsiz şehrin güzelliklerine doyabilirsiniz.

Eşsiz Güzellikte Çanakkale Sizleri Bekliyor

Birikimlerinizi villa satın alarak değerlendirmek istiyorsunuz ancak endişeleriniz mi var? Genellikle en büyük endişe villa satın alınacak şehrin gerçekten tanınmıyor olmasıdır. Genellikle yaşamın devam ettirileceği ya da yazlık olarak kullanılacak olan villanın, merkezi ama sakin bir yerde olması beklenir. İşte Çanakkale’deki yaşam da bu isteklere cevap verir nitelikte. Bizler Guneyli Villa Garden projemizi hayata geçirmeden önce, müşteri memnuniyetini hedef aldık ve Çanakkale’yi seçtik.

Çanakkale’den villa satın almanın müthiş bir yatırım fırsatı olduğunu düşünenler haksız değil. Çünkü her geçen gün biraz daha büyüyen ve gelişen bu şehir, sıcacık insanları ve kendine hayran bırakan doğası sayesinde bir ilden daha fazlası. Çocuklarınızın sokaklarında güvenle oynayabileceği, modern, sakin, güvenli ve huzurlu bir ortam için tercih edilen, denize yürüme mesafesinde olan bu konforlu villalarımız, Karel İnşaat güvencesi ile sizlere sunuluyor.

 

error: Content is protected !!