Çanakkale Yeni Konut Projeleri

Çanakkale Yeni Konut Projeleri

Çanakkale Yeni Konut Projeleri’nde Karel İnşaat satışına devam ettiği 2 proje ise adından söz ettiriyor.

Satışta olan projelerimiz.

1-EGE PARK

C8logo1

– EGE PARK KONUTLARI hakkında bilgi alabilir miyiz?
Projemiz; İsmetpaşa Mah. Piri Reis Caddesi  üzerinde yeni konut alanında yer almaktadır. Bu bölge;  aynı zamanda modern şehircilik anlayışıyla imara açılmış olup yeşil alanlar, belediye hizmet binaları, okullar, huzurevi, çocuk ve gençlik kültür merkezi gibi sosyal yaşam alanlarının hemen yanı başında yer almaktadır. Bölgede yaşam şimdiden başlamış olup, ÇOMÜ’ye otobüs seferleri faaliyettedir. Aracınızla 5 dakika içerisinde ister ÇOMÜ’ye, isterseniz Kordon’a inebilirsiniz.
EGE PARK KONUTLARI;
1.FAZ ; 8’er katlı 3 blok, toplam 196 konut ve 11 işyerinden oluşan modern bir sitedir.
Bölgede tek, Çanakkale’de yalnızca belli niteliklerin üstündeki birkaç projede olan FORE KAZIK sistemi arsanın tamamına uygulanmıştır. Yalnızca bu özellik ve nitelik bile; bu siteden bir daire edinmeniz için yeter neden olabilir. Kaldı ki bunun yanı sıra, blokların zemin katının tamamının çarşı katı şeklinde düzenlenmesi hem sitemize hem de bölgeye bir canlılık kazandıracaktır. Binaların altında tamamen kapalı otopark mevcut olup doğrudan asansörle dairelerinize çıkabileceksiniz. Ayrıca tam tefrişatlı bir spor salonu, çocuk parkı, 24 saat canlı güvenlik diğer özelliklerdir.

2-PERA 17 

c2pera

Çanakkale’nin Bursa çıkışında, şirketimizin birçok projesini hayata geçirdiği, şehrin yeni çekim merkezi olan bölgede yerini almaktadır. 
1+1 ve 2+1 daire seçenekleriyle bu yöndeki ilgiye tüm donanımlarıyla cevap verecek şekilde tasarlanıp projelendirilmiştir. 
Pera mimarisiyle bölgeye ayrı bir tasarım tadı katacaktır. Pera17 projemizin 2017 Haziran ayında temeli atılıp 18 ay içerisinde de teslimi planlanmaktadır.
”Kaliteyi,konforu ve estetiği bir eve sığdırdık.Sizlere sadece kapıyı açmak kaldı.”

KAREL YAPI SATIŞ OFİSİ

0286 263 10 04

 

error: Content is protected !!