Çanakkale’de Villa Sahibi Olun

Çanakkale’de Villa Sahibi Olun

Çanakkale, denizi, doğası ve yeşili ile rüya gibi bir yaşam sunan eşsiz şehirlerimizden. Bu yüzden Çanakkale inşaat firmalarının en çok önem vermesi gereken konu, projenin şehrin doğal yapısını bozmayacak şekilde planlanmasıdır. Üstelik yükselen konut arzının taleple karşılaştığı nadir de bir şehir. Çanakkale, yatırımını fırsata çevirmek ve geleceğe yönelik sağlam bir adım atmak isteyenlerin en uğrak yerlerinden biri olmaya devam ediyor.

Kentsel dönüşüm sürecine de katkı sağlayan firmamız, müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaları sonucunda pek çok kişiyi ev, daire, villa sahibi yaptı. Özellikle yaşam kalitesinin yükselmesini hedef alan bizler, stratejik ve çok yönlü yapıları sayesinde hayatınıza renk katıyor. Marmara’nın incisi olan Çanakkale de doğa ile yaşama ve konfora en uygun şehirlerden biri.

Yeşil ve Mavi Sizi Bekliyor

villa garden güneyli

Çanakkale’de yaşamak yeşil ve mavi ile yaşamaktır. Ancak Villa Garden Güneyli villalarımızda yaşamak yeşil ve mavinin içinde yaşamaktır. Çünkü korular ile kaplı alana hazırladığımız yaşam alanı, denize yürüme mesafesinde. Üstelik tüm güvenlik donatıları ta olan sitenizde bahçe ve havuzunuz da bulunuyor. Çocuklarınız güvenle doğanın keyfini çıkarabilir ve bahçede oyunlar oynayabilir. Araçlarınız için ayrıca otoparklar da düşünüldü.

Toplam 34 daireden oluşan projemizde villaların yaklaşık net büyüklüğü 150 metrekare. Çanakkale’deki en büyük, konforlu ve güvenli yaşam alanı olmaya hazırlanan projemizde satışlar başladı. Çanakkale’de yaşayanlar bilirler ki bu şehirde satın alınacak her konut ileriye dönük muhteşem bir yatırım olmaktadır. Çünkü bu şehir hem tarihi, hem de doğası ile her gününüzün bir masal kadar güzel olmasını sağlıyor ve günden güne değerlenmeye devam ediyor.

Konforunuz İçin Her Detay Düşünülüyor

Bizler KAREL İnşaat olarak her zaman tercih edilen olmayı seviyoruz. Devam eden projelerimiz arasında yer alan Gelibolu villalarımız, tüm konfor ve estetik görünümü ile sizleri bekliyor. Doğayı evinize taşıyacak olan bu projede her detay tüm ayrıntıları ile düşünülmüş durumda. Ebeveyn yatak odası ve banyoları ile ayrıcalık sunan projemizde, villa ve daireler işlevselliğin tüm ayrıntılarını sergiliyor.

Gelibolu’da konuşlandırılan yapılarımız için hem deniz, hem de kara taşımacılığı bulunuyor. Gelibolu geçiş hattı üzerinde yer aldığı için çevre illere ve merkeze oldukça yakın. Üstelik Gelibolu’nun turizm bölgesi olduğu düşünülürse buradan çıkmayı da istemeyeceksiniz. Çünkü koyları, limanları, denizi, havası ve yeşili ile sizlere doğanın kucak açtığı nadir noktalardan biri. Çanakkale satılık villa hizmetlerimizin yoğun olarak yürütüldüğü bir şehir için yürüttüğümüz projelerimiz şimdiden yoğun ilgi ile karşılanıyor.

error: Content is protected !!