Çanakkale’de Yatırım Yapmak İçin 3 Öneri!

Çanakkale’de Yatırım Yapmak İçin 3 Öneri!

Emlak endeksi verilerine göre en çok değerlenen kentlerden biri olan Çanakkale’de inşaat projeleri sayısı gün geçtikçe artıyor.

Çanakkale gerek doğasıyla, gerek tarihiyle her yıl binlerce turist tarafından ziyaret ediliyor. Assos, Kazdağları, Kilitbahir Köyü ve Kalesi, Güzelyalı, Dardanos vb. gibi sayısız güzelliğe sahip olan Çanakkale’de yatırım yapmanız için size 3 önerimiz var.

1-Ege Park Projesi

Projemiz; İsmetpaşa Mah. Piri Reis Caddesi üzerinde yeni konut alanında yer almaktadır. Bu bölge; aynı zamanda modern şehircilik anlayışıyla imara açılmış olup yeşil alanlar, belediye hizmet binaları, okullar, huzurevi, çocuk ve gençlik kültür merkezi gibi sosyal yaşam alanlarının hemen yanı başında yer almaktadır. Bölgede yaşam şimdiden başlamış olup, ÇOMÜ’ye otobüs seferleri faaliyettedir. Aracınızla 5 dakika içerisinde ister ÇOMÜ’ye, isterseniz Kordon’a inebilirsiniz.

1+1 dairelerimiz bir çiftin yaşayacağı genişlik ve konfordadır. Kullanılan her malzeme, sınıfının 1. kalite malzemesidir.
2+1 dairelerimiz açık ve kapalı mutfak seçenekleriyle çocuklu bir ailenin rahatlıkla yaşayabileceği plan ve konfora sahiptir.

Uygun ödeme koşulları ve cazip fiyatlarla ister oturun, ister yatırım için değerlendirin. Yine karlı çıkan siz olacaksınız. Toplamda 1.000 konuta ulaşacak bu projenin ilk etabında bir an önce yerinizi alın…

2-Pera17 Projesi

Çanakkale’nin Bursa çıkışında, şirketimizin birçok projesini hayata geçirdiği, şehrin yeni çekim merkezi olan bölgede yerini almaktadır.

1+1 ve 2+1 daire seçenekleriyle bu yöndeki ilgiye tüm donanımlarıyla cevap verecek şekilde tasarlanıp projelendirilmiştir.

Pera mimarisiyle bölgeye ayrı bir tasarım tadı katacaktır. Pera17 projemizin 2017 Haziran ayında temeli atılıp 18 ay içerisinde de teslimi planlanmaktadır.

”Kaliteyi,konforu ve estetiği bir eve sığdırdık.Sizlere sadece kapıyı açmak kaldı.”

3-Villa Garden Projesi

Sanatın başkenti olarak adlandırılan Toskana bölgesinin mimari düzeni temel alınarak tasarlanan Villa Garden; nefis peyzajı, sosyal olanakları ve kolay ulaşımı ile şanslı 16 aileye çok yakında kapılarını açıyor.

error: Content is protected !!