Çanakkale’den Ev Almak İçin 6 Neden

Çanakkale’den Ev Almak İçin 6 Neden

Çanakkale’den Ev Almak İçin 6 Neden

 

 

Ev sahibi olmak isteyenlerin Karel İnşaat güvencesiyle üretilen birçok konutu ekonomik fiyata alabilecekleri Çanakkale’den ev satın almak için 6 nedeni sizler için araştırdık.

 

Gözde kentlerden biri olan birçok üniversite öğrencisinin ilk tercihi olan Çanakkale, büyükşehirlere yakın konumuyla dikkat çeken, turistik açıdan da çok fazla ilgi gören bir şehir. Bu yüzden yatırımcılar için İstanbul ve Ankara gibi illere alternatif olarak görülüyor. İşte bu ile yatırım yapmanız için 6 geçerli neden!

 

Büyükşehirlere Yakınlık

 

 

Konum itibariyle büyükşehirlere yakın olan Çanakkale, İstanbul Ankara ya da İzmir gibi merkezlere kolay ulaşım sağlaması nedeniyle iyi bir lokasyonda bulunuyor. Bu yüzden gerek tatil amaçlı gerekse yatırıma ulaşma amaçlı olarak büyükşehirlere yakın olan bu bölgeden ev sahibi olmak çok daha kolay bir hale geliyor.

 

Ekonomik Fiyatlar

 

 

Yeni konut projelerini üstlenen Karel Yapı gibi inşaat firmalarının proje aşamasındaki evlerini satın almak birçok avantaj sağlıyor. Oldukça uygun fiyatlara sahip olabileceğiniz ev, villa ve yazlıkları çok cazip ödeme koşullarıyla satın alabiliyorsunuz.

 

Modern Projeler

 

 

İnşaat sektörünün önde gelen ülkelerinden olan Türkiye, modern binalar ve konutlar üretme konusunda uzman bir ekiple çalışıyor. Birçok konutun modern hayatı kolaylaştırması ve evlerin konforlu hale gelmesi, her ihtiyaca uygun bir mekan yaratılmasını kolaylaştırıyor.

 

Yaz Turizmi

 

 

Tatilciler için de büyükşehirlere yakın konumuyla ilgi çeken Çanakkale, yaz sezonu için Gökçeada ve Bozcaada’da birçok fırsat sunuyor. İhtiyacınız olan evi satın almak istediğinizde yazlık da satın alarak daha nitelikli bir yatırım yapabilirsiniz. Yaz turizminin popüler yerlerinden olan bu adalarda huzurlu bir tatil geçirmenin ilk adımlarını atabilirsiniz.

 

 

Ulaşım İmkanlarının Gelişmesi

 

 

Köprü projesi nedeniyle daha konforlu bir ulaşım imkanı sunan Çanakkale, gelişen alt yapısı ve ulaşım koşulları nedeniyle tercih ediliyor. Günübirlik olarak birçok şehre ulaşmanızı sağlayan Çanakkale yolları deniz ve kara yolu ile ulaşım imkanları oldukça gelişmiş olan konumdadır. Çanakkale satılık villa ya da daire almak istediğinizde bu ulaşım imkanlarının gelişmiş olması işinizi kolaylaştıracaktır.

 

Kısa Sürede Amorti Edilme

 

 

Yatırımlar ve yol çalışmaları nedeniyle kısa sürede amorti edilebilecek olan konut yatırımı, kazancını bu yolla elde etmek isteyenler için oldukça ideal bir seçim olacaktır. Gerek yazlık gerekse sürekli yerleşerek kullanılacak olan evlere sahip olmak için Çanakkale en iyi seçim olacaktır. Bölgenin yükselen değeri ve konutların yeni, depreme dayanıklı olması, yatırımcıların memnun kalacağı sonuçlar almasını da kolaylaştırmaktadır.

error: Content is protected !!