Ege Park Konutları

Ege Park Konutları

İNŞAATTA “MARKA” OLMANIN ADI : EGE PARK KONUTLARI

Neden Çanakkale?

Çanakkale; ülkemizin yeni gözdesi olmaya hazırlanıyor. Son yıllarda Çanakkale’ye ilgi, logaritmik bir ivmeyle artış göstermektedir.  Bu ilgi haksız değildir. Her şeyden önce Çanakkale; doğasıyla, tarihiyle, deniziyle, tarım ürünleriyle dikkat çekmektedir.

Şehrin panoramik görüntüsü ile en güzide yerine konuşlanan Çanakkale Onsekiz Mart Üniversite’ne her yıl artan ilginin yanı sıra  ülkemizin en sakin, en yaşanılır şehirlerinin başında yer alması nedeniyle de ilgi odağı olmaktadır.

– Şehrimize ilgi bunlarla mı sınırlı kalmaktadır?

Elbette ki hayır! Tüm Çanakkaleliler’in yıllardır duyduğu “Boğaz Köprüsü” olgusu, rüya olmaktan çıkmış, bir realiteye dönüşmüştür. Artık ilk defa köprünün yeri belirlenmiş, zemin etütleri tamamlanmış, güzergahı kesinleşmiş, adı konulmuş, en önemlisi 18 Mart 2017 tarihinde Çanakkale 1915 Köprüsü’nün temelleri sayın Cumhurbaşkanı’mız tarafından atılmıştır.

– EGE PARK KONUTLARI hakkında bilgi alabilir miyiz?

Projemiz; İsmetpaşa Mah. Piri Reis Caddesi  üzerinde yeni konut alanında yer almaktadır. Bu bölge;  aynı zamanda modern şehircilik anlayışıyla imara açılmış olup yeşil alanlar, belediye hizmet binaları, okullar, huzurevi, çocuk ve gençlik kültür merkezi gibi sosyal yaşam alanlarının hemen yanı başında yer almaktadır. Bölgede yaşam şimdiden başlamış olup, ÇOMÜ’ye otobüs seferleri faaliyettedir. Aracınızla 5 dakika içerisinde ister ÇOMÜ’ye, isterseniz Kordon’a inebilirsiniz.

EGE PARK KONUTLARI;
1.FAZ ; 8’er katlı 3 blok, toplam 196 konut ve 11 işyerinden oluşan modern bir sitedir.
Bölgede tek, Çanakkale’de yalnızca belli niteliklerin üstündeki birkaç projede olan FORE KAZIK sistemi arsanın tamamına uygulanmıştır. Yalnızca bu özellik ve nitelik bile; bu siteden bir daire edinmeniz için yeter neden olabilir. Kaldı ki bunun yanı sıra, blokların zemin katının tamamının çarşı katı şeklinde düzenlenmesi hem sitemize hem de bölgeye bir canlılık kazandıracaktır. Binaların altında tamamen kapalı otopark mevcut olup doğrudan asansörle dairelerinize çıkabileceksiniz. Ayrıca tam tefrişatlı bir spor salonu, çocuk parkı, 24 saat canlı güvenlik diğer özelliklerdir.

1.FAZ SATIŞLARIMIZ TAMAMEN BİTMİŞ OLUP , 2018 YILI İTİBAREN YAŞAM BAŞLAMIŞTIR.

2.FAZ ; 8’er katlı 3 blok, toplam 180 konut ve 20 işyerinden oluşan modern bir sitedir.

1+1 dairelerimiz bir çiftin yaşayacağı genişlik ve konfordadır.  Kullanılan her malzeme, sınıfının 1. kalite malzemesidir.
2+1 dairelerimiz açık ve kapalı mutfak seçenekleriyle çocuklu bir ailenin rahatlıkla yaşayabileceği plan ve konfora sahiptir.

Uygun ödeme koşulları ve cazip fiyatlarla ister oturun, ister yatırım için değerlendirin. Yine karlı çıkan siz olacaksınız. Toplamda 1.000 konuta ulaşacak bu projenin ilk etabında bir an önce yerinizi alın…

EGEPARK PROJESİ TANITIM VİDEOSU

EGE PARK KONUMU

error: Content is protected !!