Güzelyalı’ya Doğalgaz Geliyor!

Güzelyalı’ya Doğalgaz Geliyor!

Çanakkale’nin en nezih ve güzel yerlerinden olan Güzelyalı’ya 2017 yılının sonuna kadar doğalgaz verilmesi bekleniyor.

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı yaptığı açıklamada Çanakkale ili genelinde gaz dağıtımına başlanacağını belirtti. Konuya dair açıklama yapan TBMM Grup Başkan Vekili Bülent Turan “Yoğun çalışmalar sonucunda bakanlığımız gaz dağıtımı için çalışmalara başlandığını bildirdi. Süreci baştan itibaren takip ettik. 2017’de Lapseki, Dardanos ve Güzelyalı ilçelerimize, 2018 yılında ise Gelibolu ilçemize gaz verme işlemi başlayacak. Amacımız tüm ilçelerimizde doğalgaz kullanımın yaygınlaşması. Bunun için de elimizden gelen gayreti göstereceğiz. Lapseki, Dardanos, Güzelyalı ve Gelibolu ilçelerimize doğalgaz dağıtımının hayırlı olmasını dilerim.
Doğalgaz kullanımın yaygınlaşmasıyla beraber şehrimizin ve vatandaşlarımızın yaşam kalitesi artacak. Aynı zamanda maddi anlamda da tasarruf sağlanacak. Doğal güzelliklerinin korunmasına da etki edecek. Tüm ilçelerimizde doğalgaz kullanımının yaygınlaşması için konunun takipçisi olacağız” dedi.

Karel İnşaat tarafından Güzelyalı’da yapılan villa projesi Villa Garden sizi dört mevsim yaşama çağırıyor. 16 villadan oluşan projede Toskana bölgesindeki mimari kullanıyor. Çanakkale’de başlayan yeni projelerde de adından sıkça söz ettiren Villa Garden’da siz de yerinizi hemen alın. Satış ofimiz Çanakkale’de Tekzen arkası olarak bilinen Ege Park Bölgesi’nde yer alıyor.

error: Content is protected !!