Misyon ve Vizyon

Misyon ve Vizyon

MİSYON

Kalite anlayışı, müşteri odaklı yaklaşımı, farklı düşünme ve farklılık oluşturma ilkeleri temelinde şekillenen yatırım politikasını uygulayarak modern teknoloji kullanımı, uzman insan kaynağı, bilgi birikimi çerçevesinde oluşturduğu kurumsal kalite anlayışı ile hizmet vermek. Uzun vadede kârlılığın kaliteden geçtiğinin bilinciyle hareket etmek; her koşulda faaliyet gösterdiği sektörlerin ve ekonominin gelişimine katkıda bulunmak; her yönden güven duyulan bir grup olarak sürdürülebilirliğini sağlamak. şehircilik alanında uzman ekibiyle Türkiye’nin kentsel dönüşüm sürecine katkı sağlamaktır.

STRATEJİLERİMİZ

Grup Firmalarımız ‘ın ana stratejisi, temel faaliyet alanı olan İnşaat-taahhüt sektöründeki rekabetçi konumunu korumak ve güçlendirmektir. Şirketimizin gelişme ve büyüme stratejisi ise, ulusal ve uluslararası gelişim fırsatı görülen diğer iş alanlarına yatırımcı kimliğiyle girmesi paydaşları üzerinde verimlilik, istikrar ve güven telkin etmektir.

VİZYON

Yüksek yaşam kalitesi ve yatırım değeri sunan özgün projeler hayata geçirerek, uluslararası kalite standartlarında ürün ve hizmetleri ile müşteri odaklılığını daima üst seviyede tutmak; saygın, güvenilir ve tercih edilen marka olma özelliğini arttırarak sürdürmek. Ulusal ölçekte kazandığı başarıları uluslararası arenaya da taşımak ve büyüme potansiyeli gördüğü iş alanlarının önde gelen isimlerinden olmak.

 

error: Content is protected !!