+90 286 263 04 07   |   +90 (0543) 312 53 89

Kurumsal

Hakkımızda

Karel Yapı, 25 yıllık şirket tecrübesi ve yaptığı yatırımlarla inşaat sektöründe marka değeri olan bir şirket haline gelmiştir. 


Karel Yapı, güvenlik ve konforu bir arada sunduğu toplu konut projelerini, yüksek estetikle buluşturarak binlerce kişinin yaşamasına olanak sağlayan alanlar inşa etmektedir. 


Karel Yapı, kurulduğu Çanakkale şehrinin gelişimine büyük katkı sunan donanımlı projelere imza atarak, daima günceli takip eden yeni nesil yaşam alanları ile faliyetlerine devam etmektedir.

Vizyon

Kalite anlayışı, temeli insana ve doğaya saygı olarak şekillenen yatırım politikasını uygularken; modern teknoloji ve mimariden üst düzey fayda sağlamaktır. Her koşulda faaliyet gösterdiği sektörlerin ve ekoniminin gelişimine katkıda bulunurken güven duyulan bir grup olarak sürdürülebilirliğe katkıda bulunmaktır. Mevcut coğrafyamızın güzelliklerini evrensel olarak sunan projeler geliştirirken, şehircilik alanında uzman ekibiyle Türkiye’nin kentsel dönüşüm sürecine katkıda bulunmaktır.

Misyon

Yüksek yaşam kalitesi ve yatırım değerlerini doğal ve modern olanaklarla çerçevelenmiş olarak sunmak. Saygın, güvenilir ve tercih edilen marka olmak özelliğini artırarak sürdürmek. Mimari mükemmelliği ve akıllı teknolojileri kullanarak projeleri geleceğe taşımak ve yüceltmek. Ulusal ölçekte kazandığı başarıları uluslararası arenaya da taşımak ve sektörün önde gelen isimlerinden olmak.